Kjendiser på Instagram

Kjendiser på Instagram

rihanna og kjendiser på instagram

Kjendiser på Instagram: Det har virkelig tatt av!

Instagram er en applikasjon som gjør at du kan dele bilder fra telefonen din på sosiale medier som Twitter og Facebook.

Det som er ekstra kult er at Instagram også har blitt populært blant de aller største kjendisene. På den måten kan du et spennende innblikk i privatlivet til dine favoritt-kjendiser. 

Nedenfor følger et par lister over noen kjendiser som er verdt å følge.

 

Musikere på Instagram

  • Rihanna. Rihanna er en av mest populære kjendisene på Instagram. Hun har nemlig over to millioner følgere! @badgalriri
  • Britney Spears: Den tidligere pop-yndlingen Britney har fortsatt mange fans. @bspears
  • Lady Gaga: Like populær som hun er sær. Lady Gaga er en spennende personlighet å følge på Instagram. @ladygaga
  • Alicia Keys: Skjønnheten med den vakre stemmen. @aliciakeys
  • Taylor Swift: Pop, rock og country, frøken Swift er en begavet musiker! @taylorswift
  • Kylie Minogue: En sexy popsangerinne som er verdt å følge. @kylieminogue
  • Justin Bieber: Ungpike-idolet og popmusikeren Justin Bieber er det nok mange som ønsker å følge @justinbieber
  • 50 Cent: Rapperen 50 Cent deler bilder av seg selv til glede for alle fans. @50cent
  • Sean John Combs: P. Diddy, Diddy eller Puff Daddy, den suksessrike rapperen er også å finne på Instagram. @iamdiddy
  • Snoop Dogg: Det er tydeligvis mange rappere å finne på Instagram. @snoopdogg
  • Foo Fighters: For de av dere som liker rock, er kanskje Foo Fighters verdt å følge med på? @foofighters

Andre kjendiser på Instagram

  • Kim Kardashian: Sexsymbolet som er kjent for en viss privat video har nok mange mannlige følgere. @kimkardashian
  • Barack Obama: Kanskje en litt kjedelig kar i denne sammenhengen, men det finnes da også de som liker politikere? @barackobama
  • Jessica Alba: Den nydelige skuespilleren Jessica Alba er naturligvis også tilstede på Instagram. @jessicalba
  • Ryan Gosling: Kjekkasen Ryan Gosling er en talentfull skuespiller. @ryan_gosling
  • Ashton Kutcher: Nok en favoritt blant damene der ute. @mrkatalyst
  • Mark Zuckerberg: Facebook-gründeren Zuckerberg deler bilder med verden. @zuck
  • Oprah Winfrey: Talkshow-legenden Oprah er også å finne på Instagram. @oprahwinfrey

Norske kjendiser på Instagram

  • Tone Damli Aaberge: Norges kanskje heiteste kvinne? @toneda
  • Caroline Berg Eriksen: Populær blogger kjent som fotballfrue. @fotballfrue
  • Jenny Skavlan: Programleder og skuespiller, og ganske hot. @jennyskavlan
  • Erjona Ala: En ung modell med fremtiden for sine hender. @ErjonaAla
  • Maria Skappel Holzweiler: Bloggeren og klesdesigneren Maria Skappel er interessant å følge for moteinteresserte. @mariaholzweiler

 

SIMILAR ARTICLES